16 °C
Трима чукчи вървели през тайгата и единия се загубил. Спрели другите двама да го чакат. По едно време единия се ядосал и казал на другия : - Я, стрелни във въздуха, че да се намерим. Стрелнал другия, ама изгубилия се пак го няма. - Я пак стрелни - казал пак единия. Другия пак стрелял, но нищо. За трети път оня казал: - Айде пак стреляй. - Добре, ама за последно, че ми свършиха стрелите.
Една блондинка пита друга: - Как мислиш, ако пращам sms ще бъде ли по-евтино, ако пиша с малки букви?