20 °C
Немога да ги разбера тези реклами които ми излизат само отстрани. Където и да отворя някакви хора се хвалят - "свалих 30кг. за 40 дни". Аз тръгнал ли съм да се хваля, че по време на Европейското качих 30кг. за 25 дни ???
Надпис на гробницата на новобогаташ, която изобразява мобилен телефон: "Абонатът временно не отговаря"