26 °C
Защо в сватбения ден младоженеца е в черно, а булката е в бяло? Защото за него това е първият му черен ден, а за нея - първият бял!
Не е справедливо... Вчера, Свети Валентин моето момиче отпразнува с мъжа си, а аз с две бутилки вино...