17 °C
Директорът на месокомбинат към новия началник на охраната: - Трябва да се подсили охраната на склада, че да не се крадат колбасите ни. - Усилена е вече. На изхода също няма охрана, трябва да се сложи. - Не трябва. Работниците знаят, от какво се правят нашите колбаси и няма да тръгнат да изнасят.
- Как се казваш? Мълчание. - Ти да не си дебил? - Казвам се Иванчо. - А фамилията? - Не, не съм дебил.