16 °C
Човек се свестява след тежка операция в ИСУЛ. Докторът: - Как се чувствате? - Докторе, чувствам се нормално, само дето главата ме боли, направо имам чувство, че са ме ударили с чук... - За съжаление сте прав - тук в болницата още миналата седмица свърши упойката...
Обикновено на тия дето не им се отваря парашута, им се отваря глътката.