19 °C
Пиян мъж се прибира в 4:30 през ноща, влиза в спалнята и почва да буди жена си: - Чшш! Стаай! Аре! Чууъш ли ко ти каам! Тя: - Стииига беее...... Той: - Аре ма! Стаай! Стаай, че спичелих шистица от тотуту! Чу ли ма! Тя: - Стига бе! Колко е часа? Де ше ходим сега? Вече всичко е затворено! И кръчми и дискотеки! - ??????? Кви кръчми ма? К..К..Кви дискутеки??? Стаай и си заминавай ма!!!
Графи за попълване в бележник и данни на блондинка:Адрес: у нас Адрес на родител/настойник: и той живее у нас