17 °C
Самотата е хубаво нещо. Ако има на кого да кажеш, че самотата е хубаво нещо...
- Недей да отричаш! С очите си видях как целуваш новата ни прислужница! - Прощавай, скъпа! Помислих, че това е предишната.