18 °C
Преди няколко дни шефове от "Топлофикация-АД" са подали жалба в "Съюза на потребителите", че инкасаторките им си надписват часове работно време.
Бойко води политика на последователно отрицаниe. Днес казва, утре отрича, в другиден отрича отреченoто...