26 °C
Спасявайки се от гнева на жена си, мъж се завира под масата. В това време влиза съседът и пита: - Приятелю, къде си седнал? - Аз съм господар в тази къща и ще си седя където си искам!
-Скъпа ,хубавите неща се случват на тези, които умеят да чакат...да знаеш, че довечера ще закъснея малко...