27 °C
Ако се събудя посред нощ - значи някой ме е събудил. Ако някой ме е събудил - значи е нещо спешно. И така, котарако, слушам те!
- Защо сестра ти стана зъболекар? - Харесва й да я гледат мъжете с отворена уста и втрещени очи.