17 °C
Дежурният в полицията докладва: - Господин началник, обадиха се, че на площада пак имало безредици! - А каква е нашата задача, сержант? - Да следим за реда. - Точно така! Ние трябва да следим за реда, а безредиците не ни интересуват!
Бай Димо и бай ти Славчо седят и си говорят за изкуство: - Ти художничка ебал ли си?