21 °C
- Иванчо, ти кой повече обичаш? -Тате! - Защо? - Никога не си е вкъщи!
По-добре е да изгубиш няколко битки воювайки за мечтите си, отколкото да бъдеш победен без да знаеш за какво си се борил.