28 °C
Блодинка, брюнетка и червенокоса отиват в пустинята. Когато стигнали брюнетката казала: - Аз нося вода, да пием, ако сме жадни. Червенокосата казала: - Аз нося храна, ако сме гладни да хапнем. А блондинката казала: - Аз нося прозорец, ако ни стане горещо да отворим...
Обичаш ли да се кьпиш сутрин? Отговор: Малко.