22 °C
- И не ми се прави на прекалено умен! - Хич не се правя, но на твоя фон някак неволно се получава.
Едно не ми е ясно: ако считаш, че съм идиот, кажи го някак по-тактично. Защо да травмираш и без това болната ми психика?