26 °C
Блондинка е при психотерапевта си. - Докторе, не мога да разбера - обичам ли мъжа си. - Защо се съмнявате? - Защото по време на секс не мисля за него. - А за кой? - За този, с който правя секс...
-За да има любов трябва и малко болка! - казал заека и скочил на таралежа.