29 °C
Днес комисията по досиетата потвърди отново, че я има, че си взимат заплатите редовно. Имали само две проблемчета: - нямат сграда; - не получават поисканата информация от МВР(още от 21.04.2007)
Хора, ако ви вярват, но не ви разбират, значи ви обичат!