26 °C
Седят две блондинки и обсъждат проблемите на квантовата физика. Изведнъж едната прекъсва другата: - Я - мъже! Дай да си говорим за дрешки!
- Как се прибра снощи? - Нормално...тъй или иначе щях да сменям телефона...а и тези два зъба почти не ползвах...