16 °C
"Ще си купя пушка и изобщо няма да се карам - направо ще стрелям по вас!" ПГ по строителство и архитектура гр. Стара Загора
Мъчи ме един въпрос. Защо за нормалните мъже да седят двама в храстите е някак си хм...И само за катаджиите това е работа!