17 °C
- Е, пребори ли стеснителността си, заговори ли я? - Да! Питах я, как се казва. - И как? - Оди се пери. - Испанка ли е?
- Що за бардак е това!? Няма нищо за пиене! - Млади момко - в гастронома няма нищо за чукане, но никой не се оплаква!