16 °C
Тема във форума на блок 4 в "Манастирски ливади": - Има ли някой от втори вход? - Да, аз. Защо? - Да ти се намира цигара?
Приятелката ви не е права да ви се сърди, задето не я изпращате. Вие какво сте виновни, че тя живее в Люлин?!