26 °C
Един програмист слушал детето си,когато то му говорело,че слъмцето всеки ден изгрявало от изток и залязвало от запад.И го попитал: -Ама всеки ден ли е така? -Дааа! -И работи ли тва нещо? -Работи! -Ооо,тогава много ти се моля,нищо не пипай там!!!
2012-та светът щял да свърши, копелета. Мен не ми дреме, стига да не свърши върху мен...