16 °C
Група троянци на морето.Една от жените влиза да се къпе,а мъжа и вика след нея: -Жена,внимавай да се не удавиш. -Защо бе,да не би да плачеш за мен-вика жената. -Не, ма.Малко ракия съм взел от вкъщи,няма да стигне да почерпя както ми се иска.
"- Колега, не съм приятелката ви, за да ви чакам да дойдете и тогава да почна." Из лекция в ТУ-София