17 °C
Ад и Рай - това е доста примитивно. След смъртта си човек трябва да преживее всичките чувства, които е предизвикал в хората.
Важно съобщение от пресцентъра на МВР: Ако сте в София, въздържайте се от израза "Пали колата и идвай!"...