28 °C
-Знаеш ли коя е любимата бира на Бербатов? -Не, коя? -Загорка Резерва 2011!
Всички викат - понеделник, понеделник...кофти ден... А между впрочем, след седемнадесет понеделника е ЛЯТО:-)!!!!