22 °C
Отивам при админите в сървърното, затворено е, чукам, тишина, чукам, тишина, чукам, крясък от вътре: - Няма никой, махай се! - Шефа е! - Съвсем пък!
Каква е разликата между Чорапа и Чорапогащник? Чорапа мирише на едно място! Чорапогащника на две!