20 °C
В Автобуса Баба към тийнейджър:- Младеж ще станеш ли да седна, защото ме болят краката?Той:- Ти на мойте години ставала ли си?Бабата:- Да!Той:- Е за т’ва сега те болят краката.
Между приятели: - Много си се изложил вчера! - Защо? - Защо ли? Жена ми те е видяла в публичния дом!