Две мишки си варвели, едната свила наляво другата свила джанка...
Какво е риск? * Да пръднеш, когато имаш диария *
Какво е сръчност? * Да хванеш пръдня в шепи *
Какво е точност? * От сто метра с паве да уцелиш муха между очите *
Какво е сила? * Да сложиш тендже...
- Кафяво е, живее в пустинята и има 3 гърбици?
- Камила с раница.
Две крави си пасяли. Едната казала:
- Мууу...
- Е, взе ми го от устата.
Давид написал е трилогия, да биеш чикии е хамалогия.
Две гарги си летели и едната казала:
- Мини по средата!
Три прилепа висят на далекопровода. Единия се докоснал до електрическия стълб и си изпържил. Другият казал:
- Хм, той пък припадна...
Две крави си говорели:
- Мууууу - казала едната.
- Взе ми думите от устата.
В твоя кравешки поглед видях нещо красиво.
- Мъничко черничко върви под земятa и дрънка. Що е то?
- Кyртица връща стъклен амбалаж.