Две безопасни игли си вървели през пустинята.
- Оф, колко ми е горещо! - казала едната.
- Ми разкопчай се, ма! - отговорила другата.
В час по физкултура и спорт В ПГТЕ " Хенри Форд" учителката се обръща към учениците с думите:
- Ученици днес ще прескачаме коза!
Ученик се обажда от зад:
- Бах!! Как ша та прескоча бе животно?
Въпрос:
Мъничко черно рови в земята. Що ето?
Отговор:
Сапьор търси мина.
Въпрос:
Мъничко черно лети в небето. Що е то?
Отговор:
Сапьор намерил мина.
Извод:
Който търси намира!!!
Ум царува, ум робува, ум белия делфин...
Летели два гарвана. Единия попитал:
- Имаш ли хладилник?
- Какви пьржени пирони? Аз не пуша!?!
Мъж и жена отиват на бракоразводно дело и съдията пита мъжа:
- Защо искате да се разведете ?
- Ми как защо, щот съм женен!
-Какво ще се получи ако кръстосаме жираф с таралеж?
-Четка за зъби!
- Как се казва сестрата на Лимон?
- Лимонада...
Зайко отива в ресторанта и пита келнера:
- Имаш ли шкембе?
- Имам.
- А имаш ли свински врат?
- Имам.
- А свински бутове?
- Имам.
- Леле! Сигурно си много грозен!
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина.