- Как се казва сестрата на Лимон?
- Лимонада...
Ябълка виси на конеца, па яжте уя на певеца.
Два комара си летели, единият спрял и казал на другия:
- Шш, брато, чакай малко, че ми влезе муха в окото...!
Тъмна нощ. Два бухала стоят на клон. Единият казал: - Бууу! Другият казал: - Бууу на майката ти пу**ата. Изкара ми акъла!
Кое е последното нещо,което минава през главата на муха,блъснала се в предното стъкло на камион джижещ се със 130км/ч по автомагистрала?
Отг.Гъза и
Между приятели:
- Преди ми беше трудно да заведа гадже у нас заради нашите, сега пък жена ми е вкъщи...
Един човек вървял. Паднал в една яма и си казал:
- Ако не изляза до 2 часа ще си ходя!
- Мъничко, червеничко и мирише на нафта. Що е то?
- ???
- Ягода.
- Е защо пък да мирише на нафата?
- Абе ти ли ще ми казваш с какво да си поливам ягодите.
Опитайте новия чипс с вкус на картофи.
Когато душиш смърф, какъв ли цвят става???