Един баща имал много глупав син. Рещил да му се скара, дано спре да прави глупости:
- Ела тука бе, говедо! Сядай! - викал бащата и нервно почукал с пръсти по масата.
- Ей сега, тате, само да отворя, ч...
Жена се гледа в огледалото и казва на мъжа си:
- Скъпи, не мислиш ли, че белият цвят ме прави да изглеждам пълна?
- Не мисля, че е от белия цвят, а това, че ядеш по 15 пъти на ден!
Връща се момиченце от училище. До нея намаля скорост една кола. От колата се показва един мъж и казва:
- Ако се качиш в колата ще ти дам близалка.
Момиченцето:
- Не.
- Сладолед?
- Не....
Едно семейство имало шест деца. Башата бил толкова горд,че спрял да нарича жена си по име, а й казвал "майко на шест деца". Веднъж отишли на театър, но в антракта се изгубили. Застанал мъжът на видно...
- Защо в деня на сватбата булката е облечена в бяло?
- Защото това е цвета на щастието и радостта...
- Защо тогава младоженецът е в черно?
- Можеш ли да ми обясниш защо вие мъжете толкова рядко подарявате цветя на жените?
- А вие въобще бира подарявате ли ни?!
Разговарят две приятелки:
- Съпругът ми пали цигара след всеки хубав обяд.
- Не се притеснявай. Една цигара в годината няма да му навреди.
- Защо не се ожените, Холмс?
- Защото, Уотсън, това създава купища проблеми. Ето ви например една логическа задача: на едната врата на къщата ви лае кучето и иска да го пуснете, а на другата чука жена...
Жена се прибира и казва на мъжа си:
- Честито! Ще ставаш татко!
- Значи ти е казала мръсницата!
Мъж към съпругата си:
- Скъпа, за теб бих отишъл на края на света!
- Кога тръгваш?
Мъж е на смъртно легло. Събирайки сили, казва на жена си:
- Ще ми изпълниш ли една последна молба?
- Разбира се.
- Искам шест месеца след смъртта ми да се омъжиш за Пешо...
- Но аз мислих, че го мрази...
Жената:
- Учените твърдят, че сега хората живеят с десет години повече от преди.
Мъжът:
- Е,надявам се сега да намериш време да ми зашиеш копчето на ризата.
- Скъпа, толкова те обичам?
- Защо не си ми го казвал по-рано?
- Откъде да знам, че ще спечелиш зелена карта.
Младо момиче пита майка си:
- Мамо може ли да се оженя за гаджето си Брад?
- Разбирасе че не!!!
- Но аз го обичам.
- И аз го обичам но не се женя за него.
Две приятелки си говорят:
- Нито веднъж не му изневерих!
- Хм, не вярвам, нито веднъж ли?!
- Честно! Нещо не ми вървеше...