Катаджия спира кола с пийнал шофьор. Шофьорът излиза от колата и жално казва:
- Това е, прецахак се...
Катаджията:
- Да се обзаложим на пет стотака, че не си?!
Един шофьор си плаща глобата за превишена скорост на полицая и той му дава квитанция.
- Какво да правя с това листче? - пита шофьорът.
- Запазете го! - казва му полицаят. - Като получите още 9 от тях,...
- Не мислиш ли, че е време да се хванем за работа?
- Отпусни се, днес е неделя!
- Днес е понеделник!
- Отпусни се, днес е понеделник!
Един човек решил да се пробва за гробар. Дали му една лопата и му показали мястото за гроб. Тръгнал той през гробището и четял надписите по надгробните плочи:
- Тук почива, тук почива...
Когато стигна...
Психолог вече шести час си говори по телефона на доверието с някакъв депресиран тип. Накрая го пита:
- А мислили ли сте за самоубийство?
- Не...
- Ами помислете тогава!
Чука се на вратата:
- Кой е?
- Полиция! Отворете!
- Защо?
- Трябва да поговорим.
- А вие колко човека сте?
- Двама.
- Ами говорете си...
Съпругата:
- Как не те е срам да вземеш 500 лева подкуп от човека.
Съпругът:
- Срам ме е, ама само толкова даде.
Командирът пита касиера:
- Къде държите парите на полка?
- В здрава кутия.
- Надеждна ли е?
- Абсолютно! Никакъв ключ не може да я отвори.
- А вие как я отваряте?
- С кламер.
Двама полицаи отиват на рожден ден на техен колега и си говорят:
- Дай да му купим някакъв подарък, а? Неудобно е така, нищо не носим.
- Добре, да му купим книга?
- За какво му е нова книга бе, той ве...
Двама приятели разговарят:
- Знаеш ли, онзи ден ми откраднаха колата!
- И ти какво направи? Обади ли се в полицията?
- Обадих се. Не са те...
Мутра влиза в ресторант и разправя на келнера:
- Имаш ли жабешки крачета, бе. . . ?
- Да, господине.
- Я, тогава да те видя как подскачаш да ми донесеш една бира.
В казармата:
- Който разбира от компютри да вдигне ръка!
- Аз!
- Аз!
- Аз!
- Чудесно, пристигна един камион с офис техника, отивайте да разтоварвате!
- Имаме много коварен началник! Уволнява служителите, когато са най-беззащитни - по време на следобедната дрямка...
Тръгнал един любител на зимния риболов за риба. Пробива си той дупка в леда, намества си столчето и изведнъж чува мъжки глас:
- Тук няма риба.
Станал човекът, дръпнал се на няколко метра встрани, проб...
Кошмар за програмиста:
Двете любими играчки - компютъра и гаджето да си играят една с друга.