Клиент в ресторантче се оплаква:
- Имам муха в супата!
- Вие за 80 стотинки пиле ли искате?
Полицай от КАТ спира шофьор.
- Господине, карахте с превишена скорост?
- Малко ми е бензинът...
- И какво от това?!
- Бързам да стигна до най-близката бензиностанция, докато не е свършил съвсем.
В църквата шеф на охранителна фирма се молил на Бога:
- Помогни, Боже, борчетата да са здрави, пари да носят, помогни и тоя ТИР с бензин да мине границата, и ни пази от пандиза.
За момент дочул в друг...
Недоволна пациентка пита доктора:
- Какво е това лечение, докторе!
- Какво му има, топла вана и аспирин....
- Аспиринът хубаво, ама ваната след първите десет литра, почва да ми прилошава!
- Не мислиш ли, че е време да се хванем за работа?
- Отпусни се, днес е неделя!
- Днес е понеделник!
- Отпусни се, днес е понеделник!
Един рибар отишъл на реката да лови риба. Хваща го горският и казва:
- Тук е забранен риболова. Глоба 50лв.
- Ама чакай малко горски, аз не ловя риба, само си къпя червея.
- Колко полицаи са необходими, за да се смени крушка?
- Шест! Един стъпва на масата и хваща крушката. Четирима хващат масата и започват да я въртят, а шестият стои до вратата с изваден пистолет и вним...
Двама борци си четат вестник и единият казва:
- Виж какво е писал този репортер за нас!
Другия:
- Ти виж утре какво ще пише за него!
Чука се на вратата:
- Кой е?
- Полиция! Отворете!
- Защо?
- Трябва да поговорим.
- А вие колко човека сте?
- Двама.
- Ами говорете си...
Един рибар споделя опит с друг, как да се избавят най-лесно от комарите по време на риболов:
- Първо хубаво се натърквате с вино и след това се посипвате със ситен пясък. Комарите кацат върху вас, на...
Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци...
- Слизай, сега ще се глобяваме!
- Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам.
- Слизай кат’ти казвам.
- Аве...
Изпит по правилата за пътното движение:
- Представете си кръстовище, тук сте вие, тук един автобус, тук - камион, тук - мотоциклет. Кой ще премине пръв?
- Маршрутката.
- Защо пък маршрутката? Откъде с...
Двама приятели разговарят:
- Знаеш ли, онзи ден ми откраднаха колата!
- И ти какво направи? Обади ли се в полицията?
- Обадих се. Не са те...
Той:
- Всеки път, когато ми се усмихнете ми се ще да дойдете при мен!
Тя:
- О, още един ласкател!
Той:
- Не, зъболекар!
Мутра влиза в ресторант и разправя на келнера:
- Имаш ли жабешки крачета, бе. . . ?
- Да, господине.
- Я, тогава да те видя как подскачаш да ми донесеш една бира.