- Най-после Жоро изпълни своето обещание да не влиза в Интернет праз работно време!
- Да, бе! Лъжеш!
- Не, вчера лично го видях, как целия ден игра карти!
- Не мислиш ли, че е време да се хванем за работа?
- Отпусни се, днес е неделя!
- Днес е понеделник!
- Отпусни се, днес е понеделник!
Недоволна пациентка пита доктора:
- Какво е това лечение, докторе!
- Какво му има, топла вана и аспирин....
- Аспиринът хубаво, ама ваната след първите десет литра, почва да ми прилошава!
Полицай от КАТ спира шофьор.
- Господине, карахте с превишена скорост?
- Малко ми е бензинът...
- И какво от това?!
- Бързам да стигна до най-близката бензиностанция, докато не е свършил съвсем.
Държавен чиновник към посетител:
- Аз все ви казвам "Елате утре!", а вие все ми идвате днес!
Чука се на вратата:
- Кой е?
- Полиция! Отворете!
- Защо?
- Трябва да поговорим.
- А вие колко човека сте?
- Двама.
- Ами говорете си...
Катаджия спира кола с пийнал шофьор. Шофьорът излиза от колата и жално казва:
- Това е, прецахак се...
Катаджията:
- Да се обзаложим на пет стотака, че не си?!
Малък спортен самолет наближава парижко летище. Пилотът влиза във връзка с диспечерската кула:
- Тук пилотът, тук пилотът. Бих желал да получа разрешение за кацане!
- Уточнете къде се намирате!
- В пр...
Един шофьор си плаща глобата за превишена скорост на полицая и той му дава квитанция.
- Какво да правя с това листче? - пита шофьорът.
- Запазете го! - казва му полицаят. - Като получите още 9 от тях,...
- Имаме много коварен началник! Уволнява служителите, когато са най-беззащитни - по време на следобедната дрямка...
Двама приятели разговарят:
- Знаеш ли, онзи ден ми откраднаха колата!
- И ти какво направи? Обади ли се в полицията?
- Обадих се. Не са те...
Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци...
- Слизай, сега ще се глобяваме!
- Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам.
- Слизай кат’ти казвам.
- Аве...
Психолог вече шести час си говори по телефона на доверието с някакъв депресиран тип. Накрая го пита:
- А мислили ли сте за самоубийство?
- Не...
- Ами помислете тогава!
Един рибар отишъл на реката да лови риба. Хваща го горският и казва:
- Тук е забранен риболова. Глоба 50лв.
- Ама чакай малко горски, аз не ловя риба, само си къпя червея.
Двама полицаи отиват на рожден ден на техен колега и си говорят:
- Дай да му купим някакъв подарък, а? Неудобно е така, нищо не носим.
- Добре, да му купим книга?
- За какво му е нова книга бе, той ве...