Урок по химия. Учителката пита:
- Ученици, кое е най-сладкото нещо, което познавате?
Отговаря Марийка:
- Захарта, госпожо.
- Мед, госпожо - отговорила Снежанка.
Иванчо, я кажи ти
- изправила госпо...
Учитилката попитала как се казва мъжкия на мухата. Всички мълчали, само Иванчо дигнал ръка.
- Мухоебец, госпожо.
На един мъж му се приискало да си купи кола на кредит, но не му стигали парите за първоначалната вноска. Разказва вечеррта на жена си.
- Не се притеснявай, скъпи. Имам в сметка три хиляди.
- Три хиляд...
Самотна жена звъни в службата за компаньони:
- Имате ли силни мъже?
- Разбира се!
- А силни и красиви?
- Всичките са такива!
- А силни, красиви и стилни?
- Да!
- А от тези силни, красиви и стилни има...
Еничарите са малки зли момченца
Петокласник
Няма особено значение откъде ще тръгнеш, важно е да знаеш накъде отиваш.
- Тате, днес учителката ми каза, че нищо не знам по математика и ми написа някаква цифра в бележника.
Новогодишни пожеланияСурва весела година!
До година, до амина!
Здраве, щастие и рози,
виното във двойни дози!
Бесен секс във всички пози!
Пожелаваме на вас
от страна на Дядо Мраз!
Учителката:
- Иванчо, кажи ми честно, кой ти е писал домашното?
- Не знам, госпожо, бях заспал.
Срещат се две мацки, едната е с черна лента на гърлото.
- Да не си болна?
- Не, имам черен колан по свирки....
Разярен клиент влиза в магазин за компютри:
- Миналата седмица си купих от вас компютър, а вчера той умря…
- Гаранция дадохме ли Ви?
- Да, доживотна.
- Е, щом е умрял, значи гаранцията е изтекла…
- Вие не пушите, за да си пазите си здравето?
- Не, пестя за ракия.
Заминават две приятелки на почивка. Едната пита другата:
- Мога ли да съм сигурна, че твоя мъж ще полива редовно цветята ми?
- Не се съмнявай! Никой не знае по-добре от него, какво е жажда и особено с...
Когато се освобождаваш от това, което имаш, ти получаваш онова, от което се нуждаеш.
Срещат се двама познати и си приказват за това-онова.
Единият казва:
- Аз, като видя нещо смешно и започвам да се смея до припадък, не мога да спра изобщо...
Вторият пита:
- Слушай, бе, а как тогава с...