Чък Норис използва дубльор, когато трябва да плаче.
В Колумбия горят плантации с кока и хашиш. Вятърът духа към Рио Де Женейро. Видимистта е под 1 метър. Хората не се оплакват. Кметът две седмици не може да спре карнавала.
По времето на Ангел Марин двама затворници си говорят:
- За какво лежиш?
- За убийство.
- Еее, късметлия си ти!
- Скъпи, нима наистина човек е произлязъм от маймуната?
- Да, скъпа. Но ти си от най-симпатичната!
Труд :
"Трабант летя в пропаст 30 метра, хората оцеляха".
Оцелели са, защото, докато падали, шофьорът предвидливо е сгънал от трабанта самолетче.
Срещат се двама познати бизнесмени:
- Плати ли данъците?
- Да, платих ги.
- И сега как си, спокойно ли ти е?
- Не.
- Защо??
- Сега пък обяснявам на данъчните, откъде съм взел толкова пари, че да платя...
"Ах, любовта е болка, голяма болка..." - си мислела маймуната, докато прегръщала таралежа.
Ако ходите по работа в общинската или държавната администрация с диктофон в ръка, то ще забележете, че нивата на компетентност и вежливост ще са доста по-високи.
Ако се вярва на традицията с хвърлянето на сватбения букет, то всички жени от баскетболния отбор отдавна трябва да са омъжени.
Според учените човек използва само 10% от мозъка си. Представям си ако използваше и останалите 70%...
Мобилният на един човек звъни.
-Да!
-Тате,аз съм Пешко.Котката се е изакала на средата на стаята.
-Слушай какво,Пеше.В момента съм на работа и не искам да ме занимаваш с глупости.Вече си голям и мо...
Мъж казва на жена си:
- Имам добра и лоша новина за теб. С коя да започна?
- С добрата, за разнообразие.
- Най-после намерих хороскоп, който настина се сбъдва.
- Супер, а лошата?
- Предсказва ми пробл...
забележка в бележника на Иванчо: "Пее в час по музика"
Германия завладява холандско градче. Щабен офицер пазарува в кварталната бакалия. На излизане чува папагала на магазинера да казва:
- Хитлер капут! Хитлер капут!
Офицерът казва на продавача:
- Утре ще...
Един мъж се прибири вкъщи от командировка по-рано и сварва жена си в леглото с мъж.
- Кво правите бе? - вика той.
А тя на любовника си:
- Нали ти казах, че е тъп!