Времето може и да е добър лечител, но е много лош козметик.
Корсика. Баща инструктира сина си преди първата брачна нощ.
- В началото я вземи на ръце и прегърни, защото Корсика - това е СИЛА. После я захвърли на леглото, защото Корсика е ГОРДОСТ! А после се съб...
На един човек му бил много голям (60см) и решил
да отиде на една врачка.Тя му казала да намери
Блатото на жабите. Там да намери Великата жаба. Да я пита, дали ще се ожени за него.Всеки път когато му о...
Мъж и жена имат любовна вечер.мъжът прави френска любов на жената,която по едно време казва!Скъпи би ли си махнал пръстена че ми драска,а той отговорил!това е часовника ми мило!!!
Като гледам ми се струва, че не е ХХI век, а ХХХ. Толкова много порнография има днес.
Две блондинки си вървели.По едно време едната си лапнала часовника.
-Какво правиш ма муцка,защо си лапна часовника?
Ами защото зъболекъря ми каза да дъвча тик-так!
Мечтата на келнерите - клиентите да си обядват вкъщи, а бакшиша да пращат по пощата.
Мечтата на правителството - населението само да се образова, лекува и редовно да си плаща данъците.
Дядо Боже решил да разхвърля малко тъпанари из университетите в София. Взел един самолет под наем и започнал акцията. Минали над Софийския. Помощникът попитал:
- Дядо Боже, тук колко да хвърлим?
- Пус...
Има предложение за нов треньор на нашите по футбол да стане Митко Пайнера - само той може да ги накара да се разиграят.
Обсъжда се и вариант за треньор от чужбина - Цеца Величкович.
- Вижте какво сте направили! - казва клиентката.
- Не виждам нищо нередно в тази дантела - отговаря собственика на пералнята.
- Дантела! Това беше чаршаф...
-Деца! - казва учителката. - За домашна искам да ми напишете най-хубавото съчинение на тема "футбол"!
На следващия ден тя проверява съчинението на Иванчо, в което пишело следното: "Футбол. Заваля дъжд...
На един нашенец му се доискало от жена му.
- Абе, недей! - възпряла го тя. - Децата още не са заспали.
Той така - тя така, най-после казал:
- Жена, дай да срежем една диня.
Като чули това, и двамата м...
Мъж се прибира мъртво пиян и жена му го посреща:
- Ела ела за малко....
Води го прозореца, показва му отсрещния винпром и му вика:
- Вижаш ли го! А? Колкото и да се напъваш те ще произвеждат още и още...
- Не можем да ви повишим заплатата, но затова пък можем да ви намалим потребностите.
15-ти септември. Иванчо ще тръгва на училише за първи път.
Бабата:
- Не обиждай момичетата, не ги дърпай за косата!
Дядото:
- Не се оставяй да те обиждат!
Майката:
- Сложила съм ти сандвичи в ра...