Двама студенти си вървят, насреща им просяк почва да се моли. Единият категорично отказва да му даде и стотинка, а другият вади някой лев от портфейла си.
- Защо му даваш? Виж го само! Ще ги изпие?!
-...
Бал. Наташа Рустова танцува с Княз Булконски, докато танцува с него тя му казва:
- Князе, вие нито сте толкова умен колкото Шерлок Холмс, нито толкова чаровен колкото Др. Уотсън.
Княза, понеже е човек...
Задръстванията си имат своя плюс. Това е уважителна причина за закъснение.
Един влиза в магазина за пойни птици и пита:
- Изви-и-и-нявай-й-й-те, има-а-а-те ли гов-в-в-о-орящи п-п-п-п-а-а-п-пагали?
- Вън! Вън! Вън! - изкрещял продавачът - Ще ми повредиш стоката!
SMS:
Горе главата, че лошо ви виждам.
Снайперист.
Най-хубавият ден - днешния.
Най-голямата спънка - страхът.
Най-лесното нещо - да се заблудиш.
Най-голямата грешка - да паднеш духом.
Коренът на всички злини - егоизмът.
Най-хубавото развлечение - рабо...
Един директор си хванал Айше за гадже . Жена му разбрала и вдигнала луд скандал :
- Всичко може, ама пък циганка да имаш за гадже, само
да разбера че продължаваш да ходиш с нея ... развод!
Директора к...
- Тате, тате, учителката в училище ме научи да броя до пет!
- Я покажи!
- едно, две, три, толкова ли е трудно бе тъпанар(удря се по главата) четири, пет!!
На върха на планината няма да откриеш друга мъдрост, освен онази, която си донесал със себе си.
Нещо съм се заработил, и осъзнах, че е петък чак когато в 4 часа с вик "Който си тръгне последен е глупак!" изтича шефът.
Любовта, а не философията, крие истинското обяснение на този свят, каквото и да е обяснението на отвъдния...
Обаждане на зрител:
- Ало,в предаването ли съм?
- Да, вашето име как е?
- Нашето име е Иван.
- Скъпи, помниш ли онази сцена в "Първоначален инстинкт", в която Шарън Стоун си кръстосваше краката?
- Разбира се!
- Значи, това помниш! А че жена ти има рожден ден, си забравил!
Двама плешиви се скубят...
Шеф на фирма се кара на секретарката си:
- Как си могла да се обърнеш в писмото към този шарлатанин, мошеник, идиот, крадец, лъжец и бандит с думите "Скъпи приятелю"?! Препиши го отново!
- А какво обр...