На едно натоварено столично кръстовище става катастрофа между последен модел BMW , Mercedes и Audi. Колите са напълно разрушени.Има само една жертва, шофьор на Москвич, който умрял от кеф!!
Между приятели:
- Вчера в ресторанта седях на една маса с тоя шахматиста Веселин Топалов...
- И какво стана?
- Какво... там покривките едни такива карирани... час и 20 минути ми подава солницата!
Майсторството на жените се състои в това, че умело маскират харпуна си в стреличката на Амур.
През Габрово минал турист и попитал колко жители има в градът.
- Това не са просто жители сине, тук всички са габровци!
"Ейййййййй, три пъти я режа тая дъска и все е къса"
Реплика на майстор
Един борец си купил нов мотор,влезнал в един бар и след час излезнал и викнал :
-Кой ми открадна мотора?
Някой му отговорил:
-Жан Клод Ван Дам.
Борецът заявил:
-Ще ги убия и четиримата!
Апартамент в краен столичен комплекс. Голи стени. На голия под са постлани вестници. На вестниците седи наркоман и преглежда стари билети от лотарията. В ъгъла е поставена табуретка. На нея седи бабич...
Семейна двойка гледат по кабелната порно филм. След една от сцените мъжа пита:
- Интересно, а защо ти никога не правиш, като нея?
- Ти в ред ли си? Знаеш ли, колко получава за това тя?!!
Винаги трябва да се пие като за последно, защото може наистина да е за последно - представи си, че пиеш менте...
Дядо Иван на 80 години, седи пред телевизора и гледа.
- Марийо, Марийо, ела да видиш тези сегашните какви мърсотии дават по телевизията!
Баба Марийка идва от кухнята, гледа и гълчи:
- Мръснико, все пр...
Програмист бяга из къщата, гонейки котката си,налапала мишка:
-Пешо,не!Не я изяждай!Не изяждай оптичната…
Microsoft-ската е по-вкусна…
Нане и Вуте трябвало да убият селския бик!
Решили да го халосат с 10-килограмов чук по челото.
Нане казал: Аз съм хуманист и не мога да го гледам докато го удрям. Затова Вуте ти го дръж за рогите, аз...
Из законите на Мърфи...
Следствие на Фандрик
След като нещата са тръгнали от лошо към по-лошо, цикълът
се повтаря.
Разширение на закона Мърфи
Нищо не е толкова зле, че да не може да се...
Иванчо питал татко си защо всяка вечер казва:
- 123456!!!!
- На 1 мама се съблича, на 2 аз се събличам, на 3 мама влиза в леглото, на 4 аз, на 5 вкарвам на 6 изкарвам.
На следващия ден Иванчо решил да...
Комар чука слоница, тя се убожда на трън и вика:
-Ооооох
А комара:
-Ох ли, ща скъсам