Един човек искал да отиде на маскен бал. Решил да се маскира като Адам. Изпратил на една агенция писмо с молба да му изпратят едно смокиново листо.
На другия ден го получил, но листото било много мал...
Защо шоколадът е по добър от мъжа
(едва) 12 причини
1. Шоколадът винаги е на разположение.
2. Шоколадът винаги си струва усилията.
3. Шоколадът винаги е твърд когато поискаш.
4. Шоколадът винаги мир...
- Слушам, слушам и не вярвам на очите си!
Ирландски бар. Двама седят на бара и си приказват:
- Откъде си?
- От село Блекстоун.
- Ха, какво съвпадение, и аз съм оттам! И на коя улица живееш?
- Оук драйв.
- Бре, съвпадение! И аз така. А как се...
Трима пияни вървят по релсите на влака. Първият ходи от края и се блъска в сълбовете. Вторият ходи по едната релса, а третият ходи между двете релси. Първият:
- Ей значи не ги махнаха тия саксии с фик...
Наскоро омъжена жена се обажда на майка си:
- Мамо, а какво правиш с обяда, когато татко не го е харесвал?
- Винаги му го оставям за вечеря.
Уважаеми клиенти!
Фирма "Садо-Мазо" има удоволствието да ви предложи някои нови продукти:
- татуировка с изображение на Мохамед
- тениска с изображението на Мохамед за любимата Ви тъща
- лепенка с лик...
Един католик е на изповед и казва на свещеника:
- Отче, съгреших.
- Какво си направил, сине?
- Измамих един евреин...
Свещеникът за малко се замислил и казал:
- Това не е грях, сине мой. Това е чудо!
- Защо футболистите ги болят краката?
- Защото не четат "Хамлет".
Изгониха ме от партито за Хелоуин. Бях само по една червена риза. Нима никой не беше чувал за Мечо Пух...
- Госпожице, колко килограма тежите?
- Тайна е...
- Кажете поне първите три цифри...
Две блондинки отиват да обядват във един ресторант нещо пикантно.След обяда едната казва на другата:
-Охх мила имаш ли тик-так?
-Ама разбира се бе муцка часът е 12:20
Орхан Мурат влиза в заведение и сервитиорът му казва:
- Желаете ли да погледнете менюто,господине?
- Не, благодаря!
- Ще искате ли специалитета на заведението?
- Какъв е той??
- Яйца на очи.
Двама пияни си тръгват от кръчмата мъртво пияни...По пътя падат в една яма.Опитвали се да излязат,опитвали се,но не могли.Тогава единия казал на другия:
-Е брато,аз се пробвам за последен път,ако не...
"Борба с депресията"
Въпрос 1:
На колко сте години?
отговори:
А)Под 30.
Б)Над 30
Резултати:
А)Стига бе! Каква депресия на тази възраст?
Б) Какво искаш, при тази възраст?