На някои хора презервативи трябва да им се раздват безплатно.
Защо борците винаги ходят по двама?
Единия помни за къде са тръгнали, а другия за какво!
Всеки миг е твой и неповторим. Живей за мига!
Майка пита малкия си син:
- Сине, ти ще можеш ли да затвориш прозореца, ако си сам вкъщи?
- Разбира се, мамо, трябва да щракна върху кръстчето в горния десен ъгъл.
Един селянин пита комшията си:
- Комшу, мога ли да мина през твоята ливада, за да хвана влака в 7:45?
- Мини, пък ако се е отвързал бикът, ще хванеш този в 7:15.
Незнанието на закона не освобождава от отговорност! Освен ако ти не си депутат, разбира се...
Знаете ли как се нарича много вървежен софиянец?
- Топ Шоп, разбира се!
В района на Чернобил е намерн компютър с две мишки.
Дете пита баща си:
- Тате, каква е разликата между бедата и нещастието?
- Ами, сине, ако майка ти се качи в планината и падне в пропаст - това е нещастие. А бедата е това, че майка ти не иска...
Въпрос: - Може ли се забременее от анален секс?
Отговор: - Не!
Въпрос: - Тогава откъде са се взели адвокатите?!!
Иванчо казва на майка си:
- Мамо, класната те вика!
- Защо?
- Не знам?!? Не съм я виждал от месец...
Въпрос:
- Какво ще се получи, ако кръстосаме крава и костенурка?
Отговор:
- Теле с каска.
Завърнал се Пешо от Африка и отива при приятелите си да ги види след толкова много време.
- Оо, Пешо, как си, ква е тая маймуна с теб?
- Да, супер беше, добре си преках.
- Как са жените там бе, Пеш...
Адвокатска кантора. Единия съдръжник казва на другия:
- Аз..
И втория го прекъснал:
- Ама какво е това аз! Ние съдружници ли сме или какво. Все се цепиш. Все аз, аз. Няма ли ние?
- Ми добре - казал пъ...
- Вчера ме обраха цигани.
- А мене тия от енергото.