Всички категории

  1. На някои хора презервативи трябва да им се раздват безплатно.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Защо борците винаги ходят по двама?
    Единия помни за къде са тръгнали, а другия за какво!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Всеки миг е твой и неповторим. Живей за мига!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Майка пита малкия си син:
    - Сине, ти ще можеш ли да затвориш прозореца, ако си сам вкъщи?
    - Разбира се, мамо, трябва да щракна върху кръстчето в горния десен ъгъл.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Един селянин пита комшията си:
    - Комшу, мога ли да мина през твоята ливада, за да хвана влака в 7:45?
    - Мини, пък ако се е отвързал бикът, ще хванеш този в 7:15.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Незнанието на закона не освобождава от отговорност! Освен ако ти не си депутат, разбира се...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Знаете ли как се нарича много вървежен софиянец?
    - Топ Шоп, разбира се!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. В района на Чернобил е намерн компютър с две мишки.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Дете пита баща си:
    - Тате, каква е разликата между бедата и нещастието?
    - Ами, сине, ако майка ти се качи в планината и падне в пропаст - това е нещастие. А бедата е това, че майка ти не иска...

    Оценка 3 от 2 гласа
  10. Въпрос: - Може ли се забременее от анален секс?
    Отговор: - Не!
    Въпрос: - Тогава откъде са се взели адвокатите?!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Иванчо казва на майка си:
    - Мамо, класната те вика!
    - Защо?
    - Не знам?!? Не съм я виждал от месец...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Въпрос:
    - Какво ще се получи, ако кръстосаме крава и костенурка?
    Отговор:
    - Теле с каска.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Завърнал се Пешо от Африка и отива при приятелите си да ги види след толкова много време.
    - Оо, Пешо, как си, ква е тая маймуна с теб?
    - Да, супер беше, добре си преках.
    - Как са жените там бе, Пеш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Адвокатска кантора. Единия съдръжник казва на другия:
    - Аз..
    И втория го прекъснал:
    - Ама какво е това аз! Ние съдружници ли сме или какво. Все се цепиш. Все аз, аз. Няма ли ние?
    - Ми добре - казал пъ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Вчера ме обраха цигани.
    - А мене тия от енергото.

    Оценка 0 от 0 гласа