Мъж черпи колегите си в службата с бонбони.
- Какво става, какъв е повода?
- Роди ми се момченце.
- Браво! А как е жена ти?
- Ами добре е засега... Още не съм й казал.
Един ден Марийка среща Иванчо пред един магазин и му вика.
- Иванчо искам тая поличка.
- Ок. Ще ти я купя но при едо условие.
- Какво е то.
- Утре да правим секс.
Марийка се съгласява и се уговар...
Някакъв мъж с палто влиза в езерото и почва да плува насам-натам. Смаян, един рибар му вика от брега:
- Ей, какво правиш?
- Не виждаш ли - пера си палтото!
- Че нямаш ли си пералня у вас?
- Имам, обач...
- Докторе! Защо всички ми се оплакват от живота!
- Уф! Как ми писна тази работа!
"ТОВА КОЕТО НЕ МЕ УБИВА... ПОСЛЕ МНОГО СЪЖАЛЯВА."
/А. Доган/
- Защо разрешавате на госпожата да пуши?
- Това е единственият начин да мълчи!
Часовникар се задява с колежка:
- Ванче,още кат та погледна и си те представям с вдигнати крака,в поза 1 без 5
- От доста време се познаваме и знаеш,че онази ти работа е в състояние 6 и половина. Ако...
Цитат от едно женско списание:
"Този жакет е за жени, които трябва да скрият някои недостатъци на фигурата си - големи гърди."
Майка се кара на сина си:
- Как не те е срам! Пак имаш забележка за лошо поведение в училище! Взимай пример от баща си - скоро ще го освободят предсрочно за добро поведение.
Учителката вдига Иванчо и му казва:
- Иванчо кажи две местоимения.
Иванчо:
- Кой, аз?
Телефонен разговор:
-Иван?
-Да
-Мария е.
-Кажи!
-Бременна съм!
-Ооо, имате грешка!
Борец отива на работа с две черни траурни ленти на ръката. Шефът му вика:
- Кво става бе, Картоф?
- Мани шефе, страшна трагедия. Майка ми умре...
- Добре де, ама защо си с две черни ленти!?
- Абе нали...
Роднините на опериран болен дават на хирург пачка пари:
- Докторе, кажете - ще живее ли?
Хирургът преброява парите и казва:
- Засега - не...
- Знаете ли, защо блондинките си носят часовниците на крака:
- За да са в крак с времето!
Един мъж решил да се отърве от котарака на гена си. Сложил го в торба, закарал го на 2 км от къщи и го оставил там.
С леко сърце се върнал вкъщи. Какво да види? На изтривалката пред вратата седи котар...