Доктор провежда разпит с луд:
- Ти имаш ли майка?
- Нямам.
- Какво стана с нея?
- Сгази я багер.
- А баща имаш ли?
- И баща нямам.
- А с него какво стан?
- И него го сгази багер.
- Хм.. сестра имаш ли...
Срещат се двама приятели:
- Защо спря да се виждаш с Мими?
- Защото при целувка усетих вкус на цигари.
- Но тя не пуши!
- Ами точно за това.
Професор, асистент и студент се возят в влак в едно и също купе. В един момент покрай тях минава млада и красива мацка. На всички им се приискало да правят секс с нея и това не й убегнало, приближила...
В разгара на семейна битка жената крещи:
- По-добре да се бях омъжила за самия Сатана!
Мъжът:
- Невъзможно! Бракът между роднини е забранен!
Връщала се една блондинка от посещение при лекаря.
По пътя си казала: "Какво ми каза доктора - козирог или везни?"
Върнала се обратно при лекаря да уточни.
- Докторе, козирог ли ми казахте или везни?...
Мечта -
това е още неотворената бира, а носталгия -
вече изпитата.
Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш.
Спящата красавица спяла дълбок сън в омагьосания замък. Щяла да се събуди само ако млад и красив принц я целуне. Освен принцесата за жена принцът щял да получи и цялото царство в зестра. Научили за та...
Аз съм щастлив по dеfault. Моля, не ми променяйте настройките!
Беше такава циция, че даже GSM-a си зареждаше само като е на гости...
Купува си един тип компютър, но не бил много на ти с тези машини. След няколко дена твърде разярен, позвънява във фирмата, от която си е закупил компютъра:
- Изобщо не съм доволен от този компютър и м...
Две баби седят на една пейка, 40 градуса жега. Едната казва на другата:
- Пенке, не ти ли мирише на мърша? Пенкееееееееееееееееееее! Пенкеееееееееееееее!
Най-нещастна е заплатата - всички я искат, но никой не си я обича.
Човек не може да бъде едновременно българин, богат и честен!
Обади ли се на радио Ереван и питат:
- Какво да направим, ако радио водещия ни дразни?
Радиото отговаря:
- Много е просто! Сменете станцията!