Събрал лъва животните в гората:
- Уважаеми, решил съм да построя като цар на животните един басейн.
Бурни аплодисменти... Само жабата изчакала всички да свършат с ръкопляскането и казала:
- Уррраааа.....
Колко конски сили е имал Троянският кон?
Обява:
"Съюзът на слепите търси секретарка приятна на пипане."
Иванчо кандърдисва Марийка да я изчука в задния двор. Тя не ще:
- Що бе Мими?
- Ми не можеш да ме възбудиш толкова много, че да ти дам отзад. Само един го направи преди време и ми беше много хубаво!
-...
От ЧНИИ (Чукотски Научно-Изследователски Институт) изпращат телеграма до Москва:
- Изпратете 2000 тухли за научни изследвания.
След един месец:
- Изпратете 20000 тухли за научни изследвания.
След още...
Вървят двама войници, а срещу тях старшина. Единият войник ръга другия в ребрата:
- Искаш ли да си направим майтап със старшината?
- Стига бе, не ти ли стига оня майтап с декана?
Изпит по Физика:
- Колега, зле е, но хайде, последен въпрос. Отговорите ли - 3. Значи, пътувате във влак, топло ви е. Какво правите?
- Събличам си якето - отговаря студентът.
- Пак е горещо...
- Ами,...
"Имам черно минало!"(Майкъл Джексън)
- Какво зяпаш цял час със този бинокъл?
- Тези там се натискат, искам да разбера до къде ще стигнат.
- Абе я по-добре гледай жена си...
- Ами нали това правя...
Маскен бал. Влиза страшно маце, чисто голо, само с черни ръкавици и черни пантофки и черен рошав путарак. Организаторът я пита:
- Оригинален костюм, но Ви моля да ми го разтълкувате какво означава?
-...
- Дълго време нямаше с какво дасе занимавам вкъщи. А сега нямам свободно време!
- С какво се занимаваш - музика или поезия?
- Не, тръбата в тоалетната се спука.
Срещат се двама приятели.
- Знаеш ли, днес сутринта ми беше толква кофти, че реших да приключа с живота си, като изпия сто стаблетки аспирин.
- И какво?
- Като изпих втория се почувствах по-добре.
Жена си заклещила дупето в тоалетната чиния. Мъжът й не успял да я извади и извикал спасители от ВиК. А за да прикрие жена си поне малко, взел едно сомбреро и й го сложил на коленете.
Спасителите влиз...
- Мамо,мамо, дават еротика по БТВ!
- Не, сине, това е интервю с фолк-звезда.
Нова поправка в за закона за движение по пътищата:
- шофиране без книжка - глоба 100 лева.
- шофиране без пари - глоба 200 лева.