Всички категории

  1. Един мъж започнал да се съмнява в честите посещения на жена си при гинеколога. Веднъж решил да провери и като влязъл в кабинета на доктора видял жена си и гинеколога в еротична поза.
    - Какво правите?...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Кожно-венерологически диспансер. Двама полицаи стоят пред вратата и четат нещо на информационното табло - списък с рискови групи за заболяване от сифилис: на първо място - шофьори на ТИР-ове; на второ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Две блондинки си ходили по улицата и едната се спряла пред една витрина:
    - Аууу. . . Колко съм грозна! ! ! - и продължила напред.
    Веднага след нея и другата блондинка се погледнала във витрината и каз...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. На вратата на кабинета има табелка:
    ПСИХОАНАЛИТИК.
    Една жена се приближава до вратата и под табелката прикрепя картонче с надпис:
    И ПСИХОПАТ (по съвместителство!!!)
    Ропот на възмущение от опашката пре...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Вчера (07.08.2007) полицаи от Първо РПУ в София пребориха престъпността окончателно.... виж ТУК
    --------------
    Очаква се днес да бъдат предложени за повишение лично от министъра на вътрешните работи.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Един човек казва на приятеля си:
    - Знаеш ли, измислих един виц...
    - Казвай!
    - Питали радио Ереван: "Имат ли жените мозък?", а то отговорило - "Имат, но само гръбначен.".
    - На мене пък хич не ми е смеш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - Ти не можеш да си представиш, Клаудия, вчера в киното се скъса лентата и в залата половин час беше абсолютно тъмно!
    - Сигурно е станала голяма паника?
    - Да, когато неочаквано пуснаха тока...

    Оценка 0 от 1 глас
  8. Чапаев и Петка се покатерват на много високо дърво. Клонът под Петка се счупва и той пада.
    - Ей, жив ли си?
    - Жив съм.
    - Краката, ръцете, главата здрави ли са?
    - Здрави са.
    - Защо не се качиш пак?
    - Н...

    Оценка 2 от 1 глас
  9. - Скъпа моя! - възкликва съпругът след като се завръща от отпуска.- Ти си всичко, което ми остана на този свят!
    - Боже мой! Нима си потрошил колата?!

    Оценка 1.5 от 2 гласа
  10. Иванчо намръщен, като буреносен облак, отива на работа. Колегите го питат:
    - Кво си такъв кисел, бе, да не са ти потънали гемиите?
    - Кво да съм весел, нападна ме, наеба ме, взе ми парите и фюйт!
    - Доб...

    Оценка 3 от 2 гласа
  11. Германец и българин седят в едно купе във влака. Българинът, злобно ухилен, казва:

    - Ей, ама на вас как ви таковаха мамата руснаците, а?

    - Was, was?

    - Е и на нас по-късно...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Зъболекарят, извикан на телефона в съседния кабинет, се връща и пита асистента си:
    - Има ли още пациенти?
    - Да, още един. В кабинета ви.
    - Но защо тогава не подготвяте инструментите?
    - Защото той се е...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. След тежка катастрофа санитари носят потрошен пациент към линейката. До носилката търчи лекар и го уверява:
    - Не се тревожете, няма да умрете!
    - Да умра ли докторе? - казал пациентът - това ще е после...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Един рибар хванал златната рибка и тя му проговорила:
    - Селянино, ако ме пуснеш, ще ти изпълня три желания.
    - Ти на кого ще викаш селянин, ма!!! - и я забил в земята.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Гошко пита баща си:
    - Татко, кажи ми как съм се родил?
    - Донесе те един щъркел.
    - Ама, че безобразие! Мама е толкова хубава, а вместо теб, при нея е легнал някакъв си щъркел!

    Оценка 0 от 0 гласа