Полицай патрулира в парка и вижда на една пейка пияница, който крещи:
- Ах, тяхната мамица! Ах, тяхната мамица!
Полицаят сяда до него на пейката и казва:
- Господине, бива ли такова нещо! На обществен...
Младеж предлага брак на приятелката си, която категорично му отказва. Той:
- Добре, ако не се ожениш за мен ще се обеся на дървото пред дома ви.
- Оооо, я стига моля ти се, знаеш татко как мрази да ви...
Разговор между яйцата в хладилника:
- Я го вижте онова какво е космато.
- Оставете го на мира - може да е с хормонални проблеми.
- Абе, много сте прости - това е кивито.
Телевизията е фантастична: не само че те заболява главата от нея, но от рекламите веднага разбираш кои хапчета ти помагат против това.
Две блондинки си говорят и едната пита другата:
- Муцка, абе според теб,кое по-далече: Лондон или Луната!
А другата и отговаря:
- Абе Муцка толкова си ми глупавичка, ти да виждаш някъде Лондон!!!
Двама си приказват:
- Вчера бях на кино и гледах как губернатора на Калифорния тича и убива всички.
--------
Арнолд Шварценегер в момента е губернатор на Калифорния
На масата има оставени 2 книги.Едната е тънка и на нея пише"Логика".Другата е дебел том и на нея пише"Женска Логика"Стигаме ли до логичен извод защо няма 3та книга на която да пише"Мъжка логика"?
Умрял мъж. Седи на небесната разпределителна гара, чака своята участ. Минава влак с табела "За Ада", спира за малко на гарата, и мъжа вижда вътре своята тъща. Мъжът се смутил и след малко казал:
- Мам...
Повечето чужденци попаднали в България, са впечатлени от това колко много почитатели и познавачи на творчеството на Бах има у нас.
Говорят си две приятелки:
- А на теб какво ти трябва за пълно щастие?
- За пълно щастие ми трябва да отслабна...
В класа идва инспектор и пита децата:
- Можете ли да познаете на колко години съм?
- На 30! - обажда се Иванчо.
- Как позна?
- Ами аз съм на 15, и майка ми казва че съм полуидиот.
- Скъпа, тая шапка, дето си я сложила на главата си, нещо... хич не ми харесва!
- Е, какво да направя? Не мога да си сложа бутилка водка на главата...
- Целувал ли си вече новата си приятелка?
- Разбира се!
- И какво каза тя?
- Ами не знам, беше ми стиснала ушите между краката си!
Тази сутрин в Севливо(минус 28 градуса) се срещат на улицата двама:
- За къде си се затичал? На работа ли?
- Да, хич не ми се бърза за там, но ми е студено.
-------
Днес времето е прекрасно! 28 градус...
Мъжеството е изкуството да се страхуваш без да го показваш.