- Знаеш ли, че ескимосите имат над сто думи за описание на снега?
- Голяма работа! Аз използвах повече, когато след последния сняг тръгнах с колата за работа!
Полицай гледа на улицата мъж, който лази и го пита:
- Загубихте ли нещо, господине?
- Да, равновесие.
Дежурният в полицията докладва:
- Господин началник, обадиха се, че на площада пак имало безредици!
- А каква е нашата задача, сержант?
- Да следим за реда.
- Точно така! Ние трябва да следим за реда,...
Попитали министъра на икономиката Петър Жотев:
- Вярно ли е, че търсите нов шеф на приватизацията?
- Вярно е, - отвърнал Жотев, - и бившия също го издирваме.
Семейство отива на лятна почивка в новопостроен хотел. Още с пристигането забелязват група деца, които тичат пред хотела и издават неистови крясъци. Жената се обръща към управителя на хотела с възмуще...
Нощ във влака. Пътнците спят. Изведнъж изгасят лапмпите и след малко се чува крясък:
- Хора! Пазете куфарите! Крадат! Аз вече откраднах един!!!
- По какво се познава добрия селяк?
- Изхвърля боклуците през терасата, завързани в торбичка.
В час по физическо, учителката повтаряла на първокласниците:
-Леви, леви...
Един от учениците учудено попитал:
- А, какво да правим с десния крак госпожо?
Двама седят на скамейка в парка. Единият непрекъснато гълта някакви таблетки. Съседът му го пита:
- Какви са тези хапчета, които гълтате?
- Болкоуспокояващи.
- Какво ви боли?
- Нищо, но днес им изтича...
Учителката пита:
- Деца, кое ви хареса най-много в музея?
Иванчо:
- Как Марийка падна по стълбите!
- Влюбен съм във Франция! Просто я обожавам тази страна!
- Та ти никога не си ходил във Франция!?
- Аз не съм, но жена ми ходи по два пъти в годината...
Единствения човек който е виждал Чък Норис ядосан е майка му. След което Чък Норис останал сирак.
Един КАТ-аджия решил да си направи майтап с един каруцар. Спира го той и му казва:
- Я си дай книжката и талона!
Каруцаря повдига опашката на коня и казва:
- Ми бръкни в жабката и ги вземи!
Влиза жена в хотела и на рецепцията казва:
- Моя мъж е запазил стая...
- Фамилия?
- Генков...Генчев...нещо такова.
Двама мъже се надлъгват. Единият казва:
- Аз съм ебал 1000 жени. 500 да съм излъгал, пак остават 500...