След забележка на Европейската Комисия,че тук нищо не се прави
за увеличаване на средната класа,всички безработни са били преквалифицирани и назначени на работа в КАТ и Митницата !
Разговор в казармата:
- Редници, къде бяхте?
- Ами до банята, г-н старшина, взехме по един душ…
- Веднага да върнете душовете на мястото им!
Босът на една групировка си пие питието в бара. Влиза негов подчинен от групата и носи една тухла четворка.
- Пешо, къде си я повлекъл тая тухла, бе?
- Ами шефе, продавам си къщата в Лозенец.
- Е хуба...
Шеф към подчинения си:
- Вече пети ден поред закъснявате за работа. Какъв извод трябва да си направя от това?
- Че днес е петък!
- Здрасти. Отдавна не сме се виждали. С какво се занимаваш сега?
- Снимам филми.
- Стига, бе. Какви филми?
- Каквито дават в киното, такива снимам.
Шеф към подчинен, който видимо страда от мархмурлук:
- Пак ли си пил през почивните дни?
- Пил съм, но ако плащахте нормално тук, щях и да мезя.
Президентът прави изявление пред гражданите на страната:
- Уважаеми сънародници... имам за вас две новини - добра и лоша
- Кажете първо добрата!
- Най-после нашата държава изплати външния си дълг!...
Първата програма на Бен-Ладен:
#include
int main(void)
{
printf("Good-bye, World!
");
}
Чебурашка много обичал да гледа екшъни, но след това ставал много палав и започвал да прави много бели и пакости. Един ден научил, че крокодила Гена има "Терминатор", отишъл му на гости и му се помоли...
Една вечер един мъж бил на кръчма с приятели. Напил се, закаснял, забравил, че има жена и деца. Запознал се готино маце, свалял й звезди, убедил я да правят секс. Щастлив и доволен от това завоевание:...
- Вие сте толкова очарователна! За какъв малък дефект споменавахте в обявата за запознанства?
- Дефектът ли? Той сега е на училище.
Богатото общество е задушило много повече гении, отколкото е отгледало.
Мутре се гледа в огледалото след бурен секс с новата си приятелка и си вика:
- Ех, ако беше с 1 см по-дълъг, щях да съм цар.
А приятелката му лежеейки гола в леглото му казала:
- Ако беше с 1 см по-къ...
Обичам да играя видео игри с жена ми, винаги я бия...когато загубя.
Мъже, забравили сте за рождения ден на половинката? Не се притеснявайте, а й кажете:
"Как да се сетя за рождения ти ден, когато ти не изглеждаш ни най-малко да остаряваш?"