Пияница хваща златната рибка. Тя му казва:
- Пусни ме, ще ти изпълня три желания!
- Добре, дай една бутилка ракия.
Рибката му дава, онзи надига бутилката и я изпива. Гледа празната бутилка и
му идва м...
Бай Славчо:
- Най-обичам да плувам с девойките в дълбокото, далече от брега. Свалям им банските и почвам да си барам, където ми е кеф, а на тях не им остава нищо друго, освен да се държат за мен или д...
Отива един мъж при психолог.
- Какъв сте по професия? - пита психологът.
- Автомобилен механик съм.
- Добре, в такъв случай, легнете под кушетката и се отпуснете...
- Защо са го нарекли "Предменструален синдром"?
- Защото "Луда крава" вече е било заето.
В автобуса:
- Мамо, мамо, маймуна!
- Аз не съм маймуна, а негър! - възмущава се чуждестранният студент
- Мамо, мамо, тя говори!
Преподавателят:
-Събидете колегата до вас.
Студентът:
-Вие го събудете,професоре, Вие го приспахте.
Всички момичета мечтаят за принц на бял кон. В зависмост от темпераментта, едни мечтаят за принца, а други за коня.
Каубой влиза в бар, на една от масите трима мъж и едно куче играят покер.
- Ама и умно куче!
Един от играчите:
- Друг път умно, като има добри карти и маха с опашка.
Знаете ли как блондинка си прави мармалад? Ами като изтисква понички от DUNKIN DONUTS...
На пазара. Купувачка се връща при продавача на череши и му казва:
- Господине, Вашите череши са пълни с бели червеи, моля да ми ги смените!
- Не мога, госпожо, моите червеи всичките са бели!
- Сър, онзи господин иска да ви предизвика на дуел.
- Какъв дуел – френски с шпаги до първата капка кръв или английски с пистолети до смърт?
- Български – ще дойде с приятели и ще ви пребият.
Заведение. Сервитиор обслужва двама клиенти. Първият:
- Един чай.
- И за мен един чай и ако обичате нека чашата да е чиста.
След малко сервитиора ности двата чая и пита:
- Кой искаше чиста чаша?
Баща пияница се прибира унил в дома си. Детето го пита, защо е толкова омърлушен.
- Увеличиха цената на алкохола - отговорил бащата.
- Значи ще пиеш по-малко.
- Не сине, вие ще трябва да ядете по-малк...
Иванчо кани Марийка да му дойде на гости:
- Таково ядене ще приготвя, че пръстите си ще оближеш!
Марийка се съветва с приятелка - да иде или да не иде.
- Че ще облизваш ясно, - казва по-опитната прият...
Две костенурки вървели през пустинята. Имали само една манерка с вода, която скоро взела да привършва. Едната от костенурките предложила: "Хей, аз ще отида да търся оазис, а ти стой тука и ме чакай. И...