Всички категории

  1. - Ефрейтор! Защо не отдавате чест?
    - Еее, господин генерал, ако и ние, началниците, започнем да се заяждаме помежду си за дреболии...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Пияница се прибира и отива до тоалетната. Излиза и казва на жена си:
    - Жено, какво става в тая тоалетна?! Отврям врата и лампата сама светва! Затварям вратата и сама угасва!
    - Ох, бе мъжо, пак си пишк...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Семеен скандал на сред улицата. Мъж вика на жена си.
    - Ти за нищо не ставаш. Една стотинка не струваш!!!
    - Не е вярно струвам! - отговаря жената ядосана
    - Нищо не струваш, ся ще ти покажа - казал мажа...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Пиян тип спира такси и пита шофьора:
    - Може ли да оставя една каса бира и 10 кебапчета на задната седалка?
    - Разбира се - отговорил шофьора.
    - Буаааа! (изповръщал се пияния).

    Оценка 4 от 1 глас
  5. Въпрос: Кой са най-добрите мерки за една жена?
    Отговор: 90/100/40: На 90 години, със 100 000 долара в банковата сметка и с 40 градуса температура.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Шефът:
    - Защо закъсняхте за работа?
    Подчиненият:
    - Късно излязох от вкъщи....
    - А, защо не излязохте по-рано?
    - Защото, вече беше късно, да излизам по-рано...

    Оценка 5 от 1 глас
  7. - Кой е най-споменавания човек днес в София?
    - Майката на Софиянски.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Сериозен разговор между Царя и Ген. Лейтенант Б. Борисов:
    - Да не вземеш да се намесиш в политиката! - пошегувал се царя.
    - Няма! - пошегувал се Бойко...

    Оценка 5 от 1 глас
  9. Две приятелки си говорят:
    - Искам за рождения му ден да пусна интернет вкъщи.
    - Мими, харесва ли ти секса?
    - Да.
    - Тогава не му пускай интернет.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. С цел пестене на време катаджиите са с нови стоп-палки. От едната страна пише "Stop", а от другата : "Какво ще правим сега?"

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Как може да кажете, че съм лош баща? Аз толкова се грижа за децата си... Понякога даже им пея приспивни песнички. До три през нощта. Понякога и с приятели...

    Оценка 5 от 1 глас
  12. Депутат се разболял тежко. От парламента му изпратили телеграма:
    "Желаем скорошно оздравяване! 96 - за, 121 - против."

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Здравейте, аз съм оцветител Е-241!
    - Аз съм подобрител на вкуса S-65.
    - Аз съм стабилизатор QP-12.
    - Аз съм ароматизатор, индентичен на натуралния...
    - Ние заедно сме сок от "Горски плодове"!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Лаф от Принца на Персия:
    Информацията ще се разпространи по-бързо от венерическа болест в турски харем :)

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. След като напердашва момчето си, бащата казва:
    - Вярвай ми, от мъка сега мен ме боли повече, отколкото теб.
    - Възможно е - цупи се синчето. - Обаче теб не те боли на същото място.

    Оценка 0 от 0 гласа