- Ефрейтор! Защо не отдавате чест?
- Еее, господин генерал, ако и ние, началниците, започнем да се заяждаме помежду си за дреболии...
Пияница се прибира и отива до тоалетната. Излиза и казва на жена си:
- Жено, какво става в тая тоалетна?! Отврям врата и лампата сама светва! Затварям вратата и сама угасва!
- Ох, бе мъжо, пак си пишк...
Семеен скандал на сред улицата. Мъж вика на жена си.
- Ти за нищо не ставаш. Една стотинка не струваш!!!
- Не е вярно струвам! - отговаря жената ядосана
- Нищо не струваш, ся ще ти покажа - казал мажа...
Пиян тип спира такси и пита шофьора:
- Може ли да оставя една каса бира и 10 кебапчета на задната седалка?
- Разбира се - отговорил шофьора.
- Буаааа! (изповръщал се пияния).
Въпрос: Кой са най-добрите мерки за една жена?
Отговор: 90/100/40: На 90 години, със 100 000 долара в банковата сметка и с 40 градуса температура.
Шефът:
- Защо закъсняхте за работа?
Подчиненият:
- Късно излязох от вкъщи....
- А, защо не излязохте по-рано?
- Защото, вече беше късно, да излизам по-рано...
- Кой е най-споменавания човек днес в София?
- Майката на Софиянски.
Сериозен разговор между Царя и Ген. Лейтенант Б. Борисов:
- Да не вземеш да се намесиш в политиката! - пошегувал се царя.
- Няма! - пошегувал се Бойко...
Две приятелки си говорят:
- Искам за рождения му ден да пусна интернет вкъщи.
- Мими, харесва ли ти секса?
- Да.
- Тогава не му пускай интернет.
С цел пестене на време катаджиите са с нови стоп-палки. От едната страна пише "Stop", а от другата : "Какво ще правим сега?"
- Как може да кажете, че съм лош баща? Аз толкова се грижа за децата си... Понякога даже им пея приспивни песнички. До три през нощта. Понякога и с приятели...
Депутат се разболял тежко. От парламента му изпратили телеграма:
"Желаем скорошно оздравяване! 96 - за, 121 - против."
- Здравейте, аз съм оцветител Е-241!
- Аз съм подобрител на вкуса S-65.
- Аз съм стабилизатор QP-12.
- Аз съм ароматизатор, индентичен на натуралния...
- Ние заедно сме сок от "Горски плодове"!!!
Лаф от Принца на Персия:
Информацията ще се разпространи по-бързо от венерическа болест в турски харем :)
След като напердашва момчето си, бащата казва:
- Вярвай ми, от мъка сега мен ме боли повече, отколкото теб.
- Възможно е - цупи се синчето. - Обаче теб не те боли на същото място.