На Марс е открита цивилизация. Завръща се първата успешна експедиция от космоса. На пресконференцията, един от астронавтите:
- Абе, хубаво е там, и баровете му барове, и жените му жени, и дискотеките...
Пиян мъж се търкаля на улицата. Виждат го рускиня, англичанка и французойка.
- Каква свиня! - казва рускинята.
- Това не е джентълмен! - казва англичанката.
- О, мъж! - възкликва французойката. - Чий...
Ако искаш да завъртиш главата на една жена, не е достатъчно да й шибнеш един шамар!
Преди време хитрите бели хора заменяли на папуасите златото за стъклени мъниста. После се уморили да возят толкова мъниста и просто започнали да печатат долари...
Адвокат: Сега след като бяхте оправдан, ще ми кажете ли честно? Вие ли изнасилихте жената?
Клиент: След като чух вашата невероятна пледоария тази сутрин, вече започвам да си мисля, че не съм.
Ако във Фейсбук си сложите националност евреин, автоматично ви изчезва бутона "Сподели".
Шотландец заминал на пътешествие из Европа и се върнал след една година. На пристанището го посрещнали двама брадати мъже, в които разпознал двамата си братя:
- Какво става, момчета, какви са тия брад...
Веднъж прасчо вижда мечо с доволен блясък в очите и с нож в ръка.
- Мечо да не би медецът да е поевтинял? - попитал прасчо.
- Не свинското е поскъпнало.
Ловец с твърде богато въображение разказва на приятели как в неделя ударил заек и две яребици:
- Стрелях само по една яребица, но падайки, тя се блъсна в летящата под нея и я повали на земята.
- Глед...
Вальо Топлото е получил толкова висока присъда, защото ще лежи и за Р. Овч.
Крокодилът Гена така се срамуваше от името си, че реши да се представя като "Lacoste".
Някакъв тип влиза в офиса на охранителна фирма, оглежда се и пита:
- Я, пичове, защо всички имате лунички?
Ония се оглеждат и казват:
- Мамка му, Пешо пак е срал във вентилатора.
За хора с бъдеще - дрехи с минало.
Реклама на магазин "Дрехи втора употреба"
Младеж се изповядва на свещеника:
- Съгреших, отче! Спах с жена, за която не съм женен!
- Тежък грях, сине. И колко пъти?
- Отче, аз съм тук, за да се изповядам, а не за да се хваля!
Из коментар на мач от Шампионската лига
"Финт на Бекъм около себе си, в стила на трамвай номер 3, както въртеше едно време на Подуене."