Петте правила да се докаже, че жената е най-несъвершеното нещо:
1. И двата балкони гледат в една посока, което по архитектурен план е несъвършено.
2. Коридорите са много хлъзгави.
3. Гостната е много...
- Вече от 20 години съм женена, и през цялото това време обичам само един мъж!
- Направо завиждам на съпруга ти!
- Той пък какво общо има, той даже не знае!
Крокодилът, жабата и лъвът станали студенти.
Крокодилът в СУ "Климент Охридски", Лъва в УНСС, а жабата в ТУ София.
Срещнали се след една година.
Лъвът казал:
- Аз повече не се връщам там (УНСС). В...
Малко хумор с UNIX команди:
# who | grep -i blonde | talk
# cd ~
# wine
# talk; touch; unzip; strip; gasp
# finger; gasp; mount
# fsck; more; yes; more; yes
# gasp; umount
# make clean
# sleep
Съчинението на тема "Как изкарах лятото", написано от Иванчо започва така:
"За през ваканцията заминах на село при баба. Там бяха и две осмокласнички Кети и Ваня...Госпожо, ако искате четете нататък,...
Една кола блъснала Иванчо и той умрял. На другият ден след погребението един негов приятел звъннал до рая да види дали е пристигнал.
- Ало, кой е на телефона?
- Дева Мария!
- Иванчо пристигна ли?
- Не...
Няколко съседки се оплакват от мъжете си:
- Моят по цял ден е на работа, не мога да го видя с дни...
- Моят пък само пие.
- Това вашето нищо не е, моят пък е сифилистик.
Вик от балкона:
- Не сифилисти...
Блондинка среща приятелка.
- Ух, муцка, ходих на зъболекар. Извадиха ми зъб.
- Леле, душко, а сега боли ли те?
- Ми не знам, той остана при зъболекаря...
Петък, 13-ти...откакто получаваме аванс в този ден не сме суеверни..
Купи си компютър с четириядрен процесор(130Вата) и две видеокарти, работещи в общ режим(350Вата). И си изключи парното.
- Ето тази кола искам да купя. - казала блондинката в автосалон.
- Добре, госпожо, но ще ви помоля да изчакате 20 минути да и сменя свещите.
- Ох, няма проблем, смятам да се прибирам по светло.
Киркор и Гарабед си пийнали и първият казал на втория:
- Ей Гарабед, не е хубаво....
- Кое не е хубаво, бе Киркор?
- Ами не е хубаво това, че спиш с жена ми!
- Аааа, взе да ми писва! Хайде да се разбе...
Лекар пише рецепта:
- Как се казваш ?
- Айше.
- Фамилия ми кажи!
- Фамилия, докторе.
Телефонът звъни.
- Да, моля!
- Извинете, грешка.
- Откъде разбрахте, че е грешка?
- Моята жена никога не казва "Моля".
- Съвет? Никога не давам съвети! И никой не съветвам да го прави.