Слаботелесни

  1. Двама слаботелесни си вървели и изведнъж духнал вятър. Единият казал: Духа на изток, аз си тръгвам. Другият казва: Нямам избор тръгвам с тебе.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. По време на обяд на слаботелесни:
    - Пешо, подай ми вилицата, че я изпуснах.
    - Аз да не съм щангист бе!
    - Повикайте Киро, той носи цял потник!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Медицинска сестра върви по коридора в отделението за слаботелесни и чува отнякъде:
    - Помощ! Помощ!
    Влиза в стаята, оглежда се… не вижда никой. Пак се чува:
    - Помощ! Помощ!
    - Откъде викаш? - пита сестр...

    Оценка 4 от 1 глас
  4. Слаботелестните играели на криеница и този, който търсел, казал:
    - Пу за Пешо зад конеца!
    Пешо излиза и вика:
    - Ха, не позна, тука сме двама.

    Оценка 5 от 2 гласа
  5. Един флегматик започнал работа във ферма за костенурки. Еднаа сутрин шефа му го намира по средата на двора, костенурките го наъплили а той
    стои и гледа безпомощно.
    - Какво става тука бе, какво правиш?...

    Оценка 3.5 от 2 гласа
  6. Говорят си двама слаботелесни:
    - Какво става със Жоро, отдавна не съм го виждал?
    - Няма го вече Жоро…
    - Защо бе, какво е станало?
    - Нападна го един комар. Изпи му кръвчицата…

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Журналистка интервюира слаботелесни в техния бар:
    - От вас кой е най-силен?
    - Пешо.
    - И какво може да прави той?
    - Може да скъса мокър вестник и да скочи от килима, без да се пребие…

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Две флегми си говорят:
    - Ти за колко време обикаляш града?
    - За 3 години.
    - Ей, ти си цяла комета!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Два скелета решили да покарат кола.Единия тъкмо се качил и изкочил от колата,върнал се в гробищата и след малко се вмъкнал от ново в колата с надгробния си камък под мишницата.Другият скелет учудено г...

    Оценка 5 от 1 глас
  10. В дома за слаботелесни всички лежат, само на едното легло стои една пижама. Докторът влиза и решава да изхвърли пижамата. По едно време един се провиква:
    - Ех, Пешо беше добър приятел…

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Лети си един комар и взел та кацнал върху един слаботелесен.Онзи отдолу промърморил:
    - Къш от мене, птицо проклета.

    Оценка 0 от 0 гласа