Любими Герои

  1. Борец влиза в баничарница и си поръчва:
    - Една баничка с боза.
    - Нямаме боза.
    - Тогава един геврек с боза!
    - Нямаме боза!
    - Ми тогава ми дай една боза и да си ходя!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. СЕМ спира Big Brother за лош български и порочни нрави? линк
    (Тази новина е...само реклама;-)
    ---------------
    Сега се разбра защо толкова рядко се появява Симеон Кобурготски по телевизията - за да н...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Как пингвина Рудолф станал елен?
    - Когато жена му му сложила рога.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Жена се оплаква на психолог:
    - Да знаете, моят син е ужасен. Като види куче, винаги го рита, като види коте, го мята за опашката, като види стар човек, винаги му взима бастуна.
    - Не се притеснявайте,...

    Оценка 2 от 2 гласа
  5. Двама миньори си вървели в една галерия.
    Единят казал:
    - Дупкаааааааааааааа.....

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Чък Норис е единствения, който може да сложи дограма на Windows 7!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Чък Норис може да изстиска пот от камък.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Чък Норис веднъж свалил американски бомбардировач, като го посочил с пръст и казал “Бум!”

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Пенсионерите с надежда очакват Емилия Масларова във "ВИП Брадър" да изкара един месец пред камерите само с една средна пенсия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Един път Бойко Борисов изпил цял флакон с хапчета за сън и мигнал... Веднъж....

    Оценка 5 от 1 глас
  11. - Кой е най-добрия начин да си защитим компютъра от вируси?!
    - Слагаме си wallpaper с Чък Норис.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Влизаш в стаята и вместо да пуснеш светлината, Чък Норис идва и ти гаси тъмнината!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Една блондинка, както си вървяла по улицата, паднала в една шахта. Поотръсила се, погледнала нагоре и си помислила : "Добре, че го няма капакa, иначе как щях да изляза !!!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Защо слепците не скачат с парашут?
    - Защото кучетата им се плашат.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Защо хляба е загорял, удавника удавен, а жената бременна?
    - Защото не е изваден навреме!

    Оценка 0 от 0 гласа